+420 608 520 155 aa@aa.cz

Webhosting

Spolehlivý a funkční webhosting pro redakční systémy, včetně emailových služeb.

Co je webhosting a proč ho potřebujete?

Webhosting

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Pronajímatel serveru bývá označován jako poskytovatel webhostingu (webového prostoru). Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server.

Zkrátka je to místo pro vaše vlastní webové stránky. Pokud máte zaregistrovanou pouze doménu bez hostingu, stránky nelze nikam umístit, k doméně je potřeba mít vlastní hostingový prostor.

Doména

Zcela určitě ano. Nejprve je potřeba zaregistrovat doménové jméno (např. firmanovotny.cz) a poté k tomu objednat odpovídající webhosting.

Doména může mít samozřejmě i jinou koncovku (com, net, org, eu, atd.), ale pro české firmy doporučujeme koncovku cz. Doménové jméno by nemělo být příliš dlouhé a nedoporučujeme ani pomlčky. Anglický název domény s českou koncovkou také není moc vhodné řešení.

Převod služeb

Máte-li web, který vám nefunguje a chcete ho celý zredesignovat a zfunkčnit, není problém převést stávající doménu i hosting k nám. My pro vás vybereme ten nejvhodnější typ hostingu.

Nabízíme prostor jak pro nenáročné webové prezentace, tak pro velké e-shopy a redakční systémy.

Přejděte k nám

Chcete-li se zbavit starostí se správou webu, získat spolehlivé služby hostingu a emailu a k tomu seo webmarketing, můžete svůj web převést pod naši správu.