+420 608 520 155 aa@aa.cz

Webdesign

Tvorba webu – naší filozofií je a vždycky bylo navrhovat komplexní webová řešení tak, že jsou elegantní, srozumitelná a funkční na delší dobu, takže je klient může využívat několik let bez zásadních změn.

Tvorba webu

Webové stránky navrhujeme již 20 let a za tu dobu jsme vytvořili více něž 2000 webů. Některé z našich prvních webů z devadesátých let fungují dodnes.

Ale vzhledem k tomu, že současné vyhledávače podporují mobilní weby na úkor starších stránek, i my jsme se zaměřili na tvorbu mobilního webu, postaveného v redakčním systému.

Mobilní web

Jak už samotný název naznačuje, kompozitní nebo-li mobil í web v sobě zahrnuje všechny moderní funkce: webovou stránku, fotogalerii, blogovací systém, aktuality, kontaktní údaje, sociální sítě.

Jeho nespornou výhodou je (kromě dobrých pozic ve vyhledávačích) také to, že si ho klient může pohodlně spravovat sám, bez jakýchkoliv znalostí programování.

l

Obsah webu

Ať už vlastníte jakoukoliv firmu, základ dobrého webu je stejný. Web musí být především přehledný a nezahlcen spoustou menu, odkazů a bloků s nezajímavým obsahem.

Silně doporučujeme mít na webu pouze jednu navigační lištu s Menu (odkazy a podstránky).

Klient musí na první pohled poznat, kam má kliknout pro informaci, kterou hledá.

Proč si pořídit mobilní web?

Protože mobilní komunikace již nějakou dobu převažuje nad desktopem a vyhledávače nemobilní web již výrazně penalizují při vyhledávání. Vyšší pozice ve vyhledávačích. Jednoduchá editace obsahu. Velké množství funkcí (články, galerie, sociální sítě atd.)

Psaní článků
Rádi pro vás vytvoříme redakční texty na web, ale i PR články nebo reklamní texty.
Web Design
Webdesign je naše druhé jméno – navrhneme přehledný a zajímavý web na míru.
Search Engine Optimization
SEO je věc, která se neustále mění a jeho pravidla podléhají různým trendům.
h
Strategie
Naplánujeme pro vaši firmu strategii zveřejňování příspěvků na sociálních sítích.
Přehlednost
Weby nezahlcujeme množstvím odkazů, bezvýznamných bloků či nezajímavými informacemi.
Konzultace
Potřebujete poradit ohledně webu, seo strategie nebo sociálních sítí? Jsme tu pro vás…

Co pro vás můžeme udělat?

Prakticky všechno… Postavíme vám zajímavý a funkční web, poběží na našich serverch, pravidelně ho budeme zálohovat, zveřejníme ho vy vyhledávačích, nastavíme vám sociální sítě…

Můžete si objednat část našich služeb nebo celý balíček se vším všudy. Postavíme vám web nový, zredesignujeme ten starý, zlepšíme vaše pozice ve vyhledávačích.

Zajímavá fakta

Historie a tvorba naší agentury v číslech…

Let existence firmy

Let tvorby webů

Postavených webových stránek

Poslední projekty

Prohlédněte si naše poslední práce – webové stránky a projekty pro firmy všech oborů. Kromě webdesignu a hostingu nabízíme také psaní redakčních textů a PR článků.